Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Редакційний процес

Реквізити для оплати: 

Код ЄДРПОУ 02071234.
Банк: ДКСУ в м. Київ. МФО 820172,
р/р UA048201720313211003201012059
     Перевіряйте номер рахунку!
Призначення платежу: За виконані роботи ХНУ, Сервіс-центр (журнал ВОТТП, П.І.Б першого автора) – сума грн.

У призначенні платежу обов`язково вказати прізвище автора статті (або першого з декількох співавторів) та назву журналу ВОТТП.

Одна сторінка – 80 грн.

 Вартість присвоєння статті індексу DOI складає 50 грн незалежно від обсягу статті

Увага!

Обов`язково надіслати копію квитанції про оплату на e-mail:  martynyuk.valeriy@gmail.com

Всі рукописи спочатку розглядаються редакторами на предмет оцінки їх відповідності тематиці і вимогам журналу.

Після рішення редакторів, представлені рукописи спрямовуються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.

Рецензування існує для того, щоб журнали публікували високоякісні дослідження (кажучи простіше, «хорошу науку»). Це йде на користь всього наукового співтовариства. Іноді вчені знаходять процес рецензування лякаючим, тому як це може привести до відмови в публікації їх рукопису. Майте на увазі, що зміни та покращення Вашої статті є частиною процесу публікації і спрямовані на те, щоб підвищити якість Вашої статті.
Рецензування є позитивним процесом!
Рецензування є невід'ємною частиною наукової публікації, що підтверджує високу якість наукових статей. Рецензенти є експертами, які вкладають свій час для поліпшення Вашої статті!
В процесі рецензування рукопис має стати:
- Більш надійним. Рецензенти можуть вказати на недоліки у Вашій роботі, які вимагають більш докладного пояснення або додаткових експериментів.
- Більш легким для сприйняття. Якщо якісь моменти у Вашій роботі є важкими для сприйняття читачами, рецензенти можуть попросити їх виправити.
- Більш корисним. Рецензенти розглядають Ваше дослідження на предмет важливості в рамках своєї предметної області.
Інший аспект наявності політики рецензування у журналів: редакція хоче бути впевненою, що публікує тільки висококласні матеріали у своєму виданні. Якщо журнал буде публікувати не якісні роботи, його репутація і кількість читачів будуть знижуватися.

Положення про конфіденційність

Імена та адреси електронної пошти, введені на сайті цього журналу, будуть використані виключно для цілей, позначених цим журналом, і не будуть використані для будь-яких інших цілей або надані іншим особам і організаціям.